Про INTELLIAS

Intellias — одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об'єднує понад 1500 професіоналів. Наші розробницькі центри розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові, а також є представництва у Берліні, Чикаго, Нью-Йорку та Ер-Ріяді. Технологічними продуктами, які розробляють наші інженери, користуються понад 2 млрд. людей.

0 років на ринку
0 спеціалістів
0 активних клієнтів
0 спеціалістів рівня Senior та вище
0 розробницьких центрів

Місія

Місія Intellias – бути рушійною технологічною силою для наших клієнтів. Об'єднавши разом найталановитіших інженерів, глибоку технічну експертизу та самовідданість, ми створюємо унікальні програмні продукти, які змінюють світ

Для наших клієнтів ми не просто постачальник ІТ послуг, а близький партнер. Нам вдається поєднувати потужність великої організації з культурою маленької компанії. Наш успіх складається з досягнень кожної людини в компанії.

Партнери та клієнти

Експертиза

Ми спільнота інженерів та експертів, які об'єднані навколо однієї важливої мети – вирішувати проблеми глобального ринку за допомогою інноваційних технологічних рішень. Ми забезпечуємо повний цикл реалізації ІТ продуктів: перетворюємо ідею клієнта в продукт, випускаємо його на ринок та підтримуємо подальший розвиток проєкту

Ми постійно освоюємо нові технології та платформи, щоб забезпечити наших клієнтів найбільш конкурентними технологіями та бути готовими до будь-яких викликів. У нашому портфоліо – проєкти з IoT, Artificial Intelligence, Data Science, UX/UI, Big Data, Cloud, DevOps та інших технологій.

Ми фокусуємося на галузях, де маємо потужну експертизу – автомобільна індустрія, фінансовий сектор, агропромисловість, торгівля, енергетика, логістика та охорона здоров'я. Також ми впроваджуємо рішення, які дозволяють компаніям здійснювати цифрову трансформацію нових галузей, то ж цей список постійно зростає, як і географія наших клієнтів. Сьогодні ми працюємо з компаніями з Австрії, Великої Британії, Данії, Ізраїлю, Канади, Німеччини, Саудівської Аравії, ОАЕ, США, Швейцарії та багатьох інших країн.

Нагороди та визнання

З 2010 року один з найкращих ІТ роботодавців за версією DOU.ua
Звання «Велопрацедавець року», 2018 р.
Одна з провідних компаній світу, які демонструють  найвищу якість ІТ послуг
Одна з «100 найкращих аутсорсингових компаній світу»
Intellias у переліку приватних компаній, які найбільш динамічно розвиваються в Європі
ITO проєкт року, 2017 р.
Одна з найкращих компаній-розробників FinTech-додатків
Один з ключових постачальників програмних рішень для автомобільної галузі

Історія

Ми заснували Intellias у 2002 році у Львові, одночасно з релізом першого .Net фреймворку. Починали вдвох і самі писали код для наших перших замовників. Щоб знайти клієнтів, ми часто їздили на автомобілі до Австрії та Швейцарії, долаючи за раз до 7 тис. км. З того часу Intellias виріс в рази, проте більшість клієнтів досі приходять до нас з регіону DACH. До речі, з першим клієнтом з Австрії ми пропрацювали 15 років.

З 2015 року ми почали відкривати розробницькі центри в інших містах, а також закордонні представництва. У 2018 році у нас з’явився новий партнер – інвестиційний фонд Horizon Capital.

За 18 років Intellias пройшов шлях від однокімнатного офісу до однієї з найбільших ІТ компаній України. Але від самого початку і дотепер Intellias був самобутньою компанією, що базується на людських цінностях. Демократична атмосфера і відкритість Львова також вплинули на культуру компанії. Ми хотіли створити бізнес, який цінує людей, і компанію, в якій ми би хотіли працювати. І, схоже, нам це вдалося.

Центри розробки та представництва

Україна, Львів

вул. П.Мирного, 24 032 290 48 50 info@intellias.com

Україна, Київ

вул. Кирилівська, 15вул. Нижній вал, 39вул. Нижній Вал, 17/8 044 232 39 50 info-kyiv@intellias.com

Україна, Одеса

вул. Леха Качинського, 7 048 775 72 90 info-odesa@intellias.com

Україна, Харків

вул. Сумська, 39 067 760 11 40 info-kharkiv@intellias.com

Україна, Івано-Франківськ

вул. Степана Бандери, 21 032 290 48 50 info@intellias.com

Польща, Краків

ul. Smolki, 5/203a, 30-513 032 290 48 50 info@intellias.com

Німеччина, Берлін

Pappelallee, 78/79 + 49 303 080 6731 berlin@intellias.com