Маєш запитання стосовно вакансій, проєктів, умов роботи? Напиши нашому рекрутеру!

Типи компаній

Ми співпрацюємо з продуктовими компаніями, провайдерами професійних послуг, перспективними стартапами та багатьма іншими. Також у нас є чіткі критерії оцінки цікавих для нас проектів.

Географія

Відвідати Октоберфест в Мюнхені, покататись на лижах в Австрії, спробувати справжнє фондю в Швейцарії, з'їздити в Антверпен – світовий центр торгівлі і обробки діамантів, дізнатись, чому штаб-квартира НАТО знаходиться в Брюселі, відвідати відомий на весь світ музей пива Хайнекен в Амстердамі, і багато іншого стало можливим для працівників Інтелліас завдяки широкій географії замовників.

Галузі

Ми спрямовані на обслуговування високотехнологічних галузей, які динамічно розвиваються: телекомунікації, геоінформаційні системи, е-урядування, е-навчання, медіа тощо.

НАШІ КЛІЄНТИ

ЗАХІДНА ЄВРОПА

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

Швейцарський провайдер рішень для організації ІТ-підрозділу, зокрема, управління активами, управління службами (ITIL, CMMI) та ризиками (COBIT), а також ІТ-продуктивністю. Один з корпоративних клієнтів – Міжнародний Олімпійський Комітет

Найбільш популярний у корпоративному сегменті швейцарський розробник ERP-рішень, який обслуговує 30% топ-500 компаній країни. Розробляє інструменти для управління людськими ресурсами, фінансами та обліком.

Один зі світових лідерів у розбробці програмного забезпечення для загально-мережевого і крос-платформенного доступу до даних. З 1992 року SEP використовує передові технології для гарантування безпеки даних своїх клієнтів і створення одного з найшвидших та найнадійніших рішень для резервного копіювання даних, які існують сьогодні.

Одна з провідних швейцарських компаній у сфері надання послуг з онлайн-маркетингу, клієнтами якої є Toyota, BMW, Siemens та Credit Suisse. Портал нерухомості, розроблений компанією Immoclick, займає лідируючі позиції на національному ринку онлайн-оголошень.

Лідер з розробки програмного забезпечення в галузі мультимедіа, статус якої підтверджує понад 13 млн зареєстрованих користувачів та більш, ніж 1000 нагород. Компанія пропонує рішення для створення, обробки, презентації і зберігання цифрових фотографій та зображень, відео та музики.

Лідер з надання VoIP-послуг для корпоративного сегменту у Швейцарії, який забезпечує своїх клієнтів високоякісним телефонним зв’язком та дозволяє корпораціям економити кошти на дзвінках, використовуючи можливості VoIP-телефонії.

Інноваційний постачальник рішень для онлайн-радіо та відео-реклами, основними завданнями яких є монетизація аудіо- та відео-контенту, а також вимірювання чисельності цифрової аудиторії. Серед клієнтів компанії – франкомовний підрозділ RTL.

Найвідоміший виробник станцій для дистанційного зондування навколишнього середовища у світі, продукцією якого вже понад 30 років користуються у Північній Америці, Азії, Австралії та в Антарктиці.