Маєш запитання стосовно вакансій, проєктів, умов роботи? Напиши нашому рекрутеру!

Intellias придбає 10000 систем для діагностування коронавірусу

21.03.2020 Україна

ІТ компанія Intellias виділяє кошти на закупівлю тестів для швидкої діагностики захворювання на коронавірус. Компанія планує придбати 10 тис. експрес-тестів, які будуть використані для організації оперативного тестування населення.

«Сьогодні склалася безпрецедентна ситуація, яка вимагає рішучих дій не лише від держави, але й бізнесу. Тому Intellias долучається до боротьби з поширенням коронавірусу в Україні. Ми вважаємо, що стримування розповсюдження вірусу в даний момент є не менш важливим і терміновим, ніж підготовка медичних закладів до лікування хворих. Це підтверджують медичні експерти, з якими ми консультувались. Раннє виявлення кожного інфікованого дозволить запобігти передачі захворювання від нього до багатьох інших людей, врятувати життя і заощадити ресурси медичних закладів», – зазначив Михайло Пузраков, співзасновник компанії Intellias.

На початку березня в Intellias створили спеціальну кросфункційну команду, яка слідкує за розвитком епідемічної ситуації, оперативно впроваджуючи необхідні заходи. Компанія перевела своїх спеціалістів у режим віддаленої роботи. В усіх офісах Intellias тимчасово закриті дитячі кімнати і корпоративні перукарні. Зустрічі та освітні події відбуваються онлайн. Корпоративні лікарі Intellias працюють у посиленому режимі.

Intellias – одна з найбільших ІТ компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Компанія займається  розробкою комплексного програмного забезпечення, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах та фінансових технологіях. Розробницькі офіси розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові.