Маєш запитання стосовно вакансій, проєктів, умов роботи? Напиши нашому рекрутеру!

Зустріч спільноти Women Techmakers

16.03.2019 Львів

Intellias всіляко підтримує заходи спрямовані на популяризацію ІТ серед жінок, тому цього року ми стали спонсором конференції від спільноти Women Techmakers — International Women's Day у Львові.

Women Techmakers Lviv — це неприбуткова організація, яка підтримує і заохочує жінок у технічній сфері. Спільнота організовує зустрічі, воркшопи, навчальні сесії з метою відкрити світ технологій для все більшої кількості жінок. Поміж відвідувачів зустрічей та конференцій від спільноти: розробники, дизайнери, технологічні підприємці, а також багато інших спеціалістів, як жінок так і чоловіків, з різним підґрунтям та професіями.

16 березня на конференції у Львові розмовляли про те чи може українець чи українка займати вищі керівні посади у силіконовій долині, розкривали секретами успішного проходження технічної співбесіди, ділилися натхненням як не втрачати запал до своєї справи, як знайти свою нішу у технічній сфері, а також просто спілкувалися та знайомилися.

Ми розважали відвідувачів конференції квізами, розіграшами, дарували подарунки та радо з усіма спілкувалися. Головним призом лотереї був фітнес трекер Mi Band. Десятьом іншим учасницям лотереї ми подарували книги Елізабет Гілберт “Велика магія”, а усі, хто пройшли квіз, отримали тематичні брендовані сувеніри.

А щоб довго не чекати наступної нагоди для зустрічі, запрошуємо вас переглянути наш список вакансій. Можливо, ваша бажана посада в ІТ є саме у нас.