Маєш запитання стосовно вакансій, проєктів, умов роботи? Напиши нашому рекрутеру!

ПРО ПРОЄКТ

Наш замовник – мультинаціональна корпорація із більш ніж віковою історією та офісами у понад 180 країнах. Його найбільш амбітна ціль – успішно вивести на ринок декілька Reduced-Risk Products (RRPs), які пропонують менш шкідливу альтернативу цигаркам. Intellias співпрацює з клієнтом у межах запуску одного з RRPs. Ці продукти уже стали революційними та зайняли ексклюзивну нішу на ринку. Вони поєднують інноваційні рішення та передові технології.

Враховуючи швидкоплинність технологічних змін, наш замовник інвестує в будівництво нового покоління програмної екосистеми та продуктів для підтримки свого бізнесу. У партнерстві з клієнтом, Intellias бере участь у розробці високотехнологічної платформи для взаємодії з користувачами. Вона спрямована на пошук нових клієнтів, а також на відстеження взаємодії з кінцевими користувачами.

Ми запрошуємо доєднатись до нашої Core Architecture Team, яка працює над створенням найкращих архітектурних моделей електронної комерції та цифрового маркетингу. Вони базуються на останніх практиках розробки програмного забезпечення. Обсяг робіт над задачами, які перед нами формує замовник, охоплює складні інженерні челенджі - архітектуру, дизайн та оптимізацію складних big data та high-load рішень.

Наша платформа, що генерує трильйони подій щороку, побудована на подійно-орієнтованому підході. Рішення ми розробляємо із застосуванням таких технологій як Hadoop, Spark, Cassandra, Kafka. Його головна мета - підтримка максимально великої кількості одночасних входів.

Приєднуйся до нашої команди та розпочинай роботу над інноваційним продуктом у тандемі із нашим замовником.

Читати далі
Технології
  • Linux
  • AWS
  • Docker
  • Kubernetes
  • Jenkins
  • Git
Вакансії, які відкриті на даний проєкт
Надіслати резюме