Маєш запитання стосовно вакансій, проєктів, умов роботи? Напиши нашому рекрутеру!

ПРО ПРОЕКТ

Наш клієнт – перспективний ізраїльський стартап, який дозволяє автоматизувати процес здачі в оренду та керування нерухомістю на різних сайтах.

Існує багато сайтів, які дозволяють власникам житла здавати його в оренду на нетривалий період часу. Такі сервіси як Airbnb, Booking.com, HomeAway допомагають користувачам знайти та орендувати квартиру, будинок чи кімнату на час своєї відпустки. Для власників цих приміщень керування усіма цими платформами займає багато часу та зусиль, оскільки будь-яку зміну на одному з сайтів – резервацію приміщення, наприклад, потрібно вручну внести в інші.

Сервіс нашого клієнта вирішує цю проблему. Він служить єдиною площадкою керування усіма приміщеннями власника на різних сайтах, синхронізуючи і змінюючи інформацію про них автоматично. Система міститься у клауді, дає змогу керувати загальним календарем резервації та дає можливість відповідати на питання гостей 24/7. Використовуючи Guesty, власник може виставити своє житло для оренди на всі сайти одночасно, завантажити фотографії, описи, отримати загальну аналітику по своїх приміщеннях, а також інформацію про прибутки. Також доступні додаткові послуги, такі як організація прибирання приміщення. Сервіс значно спрощує керування бізнесом здавання житла в оренду.

Команда Intellias бере участь у розробці двох проектів для платформи сервісу:

  1. Розробка функціоналу для користувачів, які хочуть скористатися сервісом бронювання житла для відпочинку;
  2. Розробка порталу для власників нерухомості або бізнесів, які керують здачею житла в оренду.

На цих проектах використовуються такі популярні технології та фреймворки як Node.js та MongoDB на серверній стороні, та React і Redux на стороні клієнта.

Ми запрошуємо приєднатися до нашої команди бекенд та фул-стек розробників.

Читати далі
Технології
  • JavaScript
  • Node.js
  • React
  • Redux
  • MongoDB
  • Docker
  • RabbitMQ
  • Microservices Architecture
Надіслати резюме
Вакансії, які відкриті на даний проект