Маєш запитання стосовно вакансій, проєктів, умов роботи? Напиши нашому рекрутеру!

ПРО ПРОЕКТ

Наш клієнт – глобальний лідер на ринку геолокаційних рішень та сервісів. Його продукти використовуються в автомобільній промисловості, портативній електроніці, транспортній інфраструктурі та логістиці, торгівлі та маркетингу, телекомунікаціях.

Портфель продуктів, що пропонує компанія-замовник, починається з картографічних даних у різноманітних форматах та засобів для розробки програмного забезпечення на базі власної геолокаційної платформи. Значну частку його складають сучасні навігаційні системи для автомобілів та додатки для мобільних пристроїв. За рахунок онлайн-інфраструктури та доступу до динамічної інформації, комплекс продуктів також включає B2B рішення, що широко застосовуються в e-commerce, пошукових системах, і навіть у соціальних мережах. Розробки та сервіси компанії користуються значним попитом та доступні у майже 200 країнах світу.

Intellias є стратегічним R&D-партнером компанії-замовника в Україні. Кілька сотень інженерів Intellias спільно з клієнтом розробляють хмарні рішення для динамічного збору та обміну даними на основі IoT, обробки інформації про дорожній рух у реальному часі, бібліотек для 3D-відображення картографічних даних, побудови маршрутів з використанням різноманітних видів транспорту, позиціонування, пошуку, голосової навігації, інтерфейсів автомобільної та мобільної навігації та багато інших проектів у суміжних галузях. У контексті цієї співпраці українські інженери працюють як в об’єднаних командах разом із колегами зі сторони клієнта, так і беруть на себе відповідальність за цілі проекти та напрямки як повністю самостійні команди.

Напрямки розробки, в яких працює Intellias:

- Map Production
- Automotive navigation
- Mobile navigation
- Online Services
- Open data services platform

Хочеш взяти участь у створенні автономних автомобілів майбутнього? Долучитися до обробки потоків даних, що надає Internet of Things? Працювати з найкращими розробниками, а також складними й цікавими проектами? Подавайся на одну із вакансій Intellias

Читати далі
Технології
 • C++/C++11
 • Python
 • Java
 • HTML5
 • Oracle
 • Hadoop
 • 3D Rendering
 • Linux
 • QNX
 • Scala
 • WebGL
 • Spark
 • AWS
Надіслати резюме
Вакансії, які відкриті на даний проект
ВІДГУК
Павло, Team/R&D Lead

На проекті ми маємо можливість працювати над повним спектром завдань з удосконалення та підтримки системи компіляції карт на клієнтській крос-пратформенній middleware/SDK у різних напрямках: трафік, навігація, візуалізація, офлайн пошук, а також отримати досвід в цифровій картографії та big data processing. Наше завдання – ефективно перейняти досвід роботи над компіляцією карт та удосконалювати продукт замовника згідно з нашими пропозиціями. З цією метою ми будуємо сильні команди з нашого боку та працюємо пліч-о-пліч з найкращими спеціалістами клієнта onsite. Особлива увага надається високому професіоналізму, оскільки від якості нашої роботи залежатиме робота решти підрозділів замовника і ключові рішення прийняті на основі нашого SDK (наприклад, «розумні автомобілі» в контекcті автоматизованого водіння). Я впевнений, що цей проект – це цікавий новий виток мого професійного розвитку та можливість долучитися до створення інноваціних продуктів нового покоління.

Читати далі