ПРО ПРОЄКТ

Сьогодні доступні безліч способів пересування – поїзди, літаки, автобуси або ж орендовані машини, а удосконалення технологій сприяло доступу до безлічі ресурсів, які надають інформацію, як дістатися до бажаного місця. Однак, вибір найкращого варіанту подорожі, з урахуванням комплексу факторів, – ціни, часу, швидкості, зручності тощо, – є справжнім викликом, адже кількість даних, які доводиться зіставляти, з кожним роком зростає. Завдання ускладнюється, якщо планується подорож до країни з іншою мовою та валютою.

Їхати автобусом або поїздом? Чи варто обрати найшвидший маршрут і добиратися літаком? А як взяти машину в оренду? Уявіть собі можливість порівнювати між собою всі варіанти подорожей для обраного маршруту лише одним натисненням кнопки.

Це стало реальністю завдяки хмарному рішенню, над яким працює команда Intellias разом зі спеціалістами з більш ніж 40 країн. Мікросервісна архітектура та сучані технологічні рішення маштабування високонавнтажених систем дозволяють понад 30 мільйонам користувачам з усього світу надійно планувати поїздки, а саме - знаходити та бронювати квитки на поїзди, автобуси та літаки. Команда Intellias відповідальна за створення нових сервісів та повний цикл інтеграції нових провайдерів у Північній та Східній Європі, починаючи від аналізу вимог і закінчуючи моніторингом та тестуванням.

Завдяки унікальній пошуковій системі з простим, інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом можна легко зіставити, скільки часу і грошей необхідно на подорож залізницю, автобусним рейсом, авіаперельотом чи орендованою машиною, та обрати найоптимальніший варіант. Система обробляє величезний обсяг даних, щоб знайти всі релевантні опції та за декілька секунд представити їх в одному наборі в режимі реального часу.  

Читати далі
Технології
  • Spring
  • Docker
  • Protocol Buffers
  • Grafana
  • MySQL
Вакансії, які відкриті на даний проєкт
Надіслати резюме