Маєш запитання стосовно вакансій, проєктів, умов роботи? Напиши нашому рекрутеру!

Як стати частиною команди Intellias

Ми прагнемо максимально спростити і прискорити твій шлях до Intellias Team.
Ми будемо раді бачити у нашій компанії фахівців, які зацікавлені у постійному розвитку та розділяють корпоративні цінності Intellias.

Подача резюме

Обери вакансію, котра тебе зацікавила, та надішли нам резюме. Нам буде корисною інформація про:

  • твій досвід роботи;
  • освіту;
  • участь у проєктах;
  • володіння технологіями.

Співбесіда з рекрутером

Співбесіда з рекрутером – це перша зустріч, на якій ти ближче познайомишся з компанією, бенефітами та соціальним пакетом і дізнаєшся детальніше про проєкт і вакансію. Ми обговоримо твій досвід та розповімо про наші програми професійного розвитку.

Цей етап співбесіди може проходити дистанційно, у зручному для тебе форматі. Зазвичай ми інформуємо про його результати протягом 2 робочих днів.

Технічна співбесіда

Протягом співбесіди технічний спеціаліст або тім-лід проведе оцінку твоїх технічних знань і навичок та, у разі потреби, запропонує виконати тестове завдання.

Для технічних співбесід ми додатково залучаємо експертів із нашого Center of Excellence.

PM співбесіда

На цьому етапі ти познайомишся з Delivery Manager-ом проєкту і отримаєш більше інформації про проєкт, майбутню команду та внутрішню культуру і атмосферу.

Якщо для твоєї позиції передбачене інтерв'ю із замовником, менеджер розповість тобі всі необхідні деталі.

Співбесіда з клієнтом

Якщо до процесу рекрутингу долучається клієнт, ми організуємо твою співбесіду з ним і допоможемо підготуватись.

Співбесіди проходять англійською мовою. Наш викладач може провести для тебе 2-3 заняття, щоб попрактикувати розмовну англійську та нагадати необхідні слова і звороти. Також викладач допоможе налаштуватися на розмову безпосередньо перед інтерв'ю.

Пропозиція співпраці

Ми та наші клієнти приймаємо рішення щодо співпраці на основі відгуків та коментарів від рекрутера і технічного експерта. Ми максимально зацікавлені в позитивному результаті та намагаємося якнайшвидше перейти до завершального етапу і запропонувати тобі долучитися до нашої команди.

Надіслати резюме